Azteb
جدید تخت جراحی اتاق عمل DTA


تخت جراحی برند DTA ساخت کشور تایوان از قوی ترین تخت های جراحی می باشد. تخت جراحی تختی است که بیمار در طول جراحی روی آن دراز می کشد. این تخت ها در بیمارستان های مجهز به اتاق عمل موجود بوده و قابلیت تغییر پوزیشن به روش های  UP و  DOWN و TILT و  TRENDو  FOOT و  HEADرا دارا می باشد به صورتی که بیمار بیشترین هماهنگی با موقعیت کادر پزشکی را داشته و دسترسی و دید وسیع تیم پزشکی به ناحیه عمل جراحی را فراهم می کند.  

قطعات این تخت  شامل زیر دستی و جای سر (هد رست) و تشک آنتی استاتیک پلی اورتان و اسکرین بیهوشی و تکیه گاه مخصوص پا (پایه لیتاتومی) و نوار های ثابت کننده ضربدری قفسه سینه و بالا برنده ناحیه کلیه و بالشتک زیر سری می باشد. که کاربرد تجهیزات ذکر شده به شرح زیر می باشد:

1- زیر دستی: قطعه ای برای قرار دادن وتنظیم وضعیت دست که برای تزریق سرم و اندازه گیری فشار خون و یا جراحی در ناحیه دست کاربرد دارد. 

2- نوار های ضربدری نگهدارنده قفسه سینه: نوار هایی برای ثابت نگه داشتن بیمار بر روی تخت

3- تشک آنتی استاتیک پلی اورتان: این تشک از جنس پلی اورتان با رویه آنتی استاتیک پوشیده شده است که رویه آنتی استاتیک تشک از لیز خوردن و حرکت بیمار جلوگیری میکند. 

4- اسکرین بیهوشی: میله ای فلزی که برای فاصله گذاری ناحیه جراحی و بیهوشی بوده و قابل تنظیم و چرخش می باشد. 

5- جای سر (هد رست) تخت جراحی اتاق عمل:  بیمار که از جنس ژل یا فوم یا فلزی می باشد که دارای رویه آنتی استاتیک می باشد. این قطعه به شکل دایره یا نعل اسبی بوده و موجب تثبیت وضعیت سر در حین جراحی می باشد. 

6- تکیه گاه مخصوص پا (پایه لیتاتومی) : برای جراحی های ارتوپدی قابل استفاده می باشد. 

7- بالشتک زیر سری: این قطعه دارای فرو رفتگی در قسمت مرکزی بوده و موجب تثبیت وضعیت سر در جراحی های گوش و حلق و بینی می گردد.  

ویژگی ها

قابلیت انعطاف پذیری

قابلیت اضافه کردن قطعات جانبی

تخت اتاق عمل جراحی با قابلیت تنظیم ارتفاع

قابلیت حرکت به صورت های   UP و  DOWN و TILT و  TRENDو  FOOT و  HEAD

قابلیت ایجاد شیب در تخت به جهت های بالا و پایین و چپ و راست 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال رایگان در تهران برای خرید بالای یک میلیون تومان

تخت جراحی اتاق عمل DTA

  • مدل محصول: تخت جراحی
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان