تخت بیمار برقی پارامونت 8 حالته Paramont

تخت بیمار تمام برقی تایوانی  8 حالته

تخت برقی بیمار مارک PARAMONT ساخت تایوان

دارای 4 عدد موتور برقی ساخت ژاپن  با مشخصات فنی 24 VDC 100 W

دارای پوزیشنهای 8 حالته به ترتیب :

پوزیشن برقی پشت بیمار : این پوزیشن برقی تخت بیمار ، پشت بیمار را از زاویه خوابیده صفر درجه تا زاویه نشسته 85 درجه بالا می آورد.

پوزیشن برقی پا و زانو : این پوزیشن برقی تخت بیمار ، پا و زانویه بیمار را از زاویه صفر درجه تا حالت 90 درجه بالا می آورد و بصورت رفت و برگشت برقی ، باعث تغییر زاویه پا می گردد.

پوزیشن برقی تغییر ارتفاع : این پوزیشن تخت برقی بیمار ، ارتفاع تخت را از 30 سانتیمتری کف زمین تا ارتفاع 65 سانتیمتری زمین بالا می برد و بصورت رفت یا برگشت تمام برقی و موتوری باعث سهولت در جابجایی بیمار می گردد.

پوزیشن برقی ترندلبرگ : این پوزیشن برقی تخت بیمار ، زاویه تخت را از حالت فلت و صفر درجه به مثبت و منفی 25 درجه تغییر می دهد و باعث جریان یافتن خون در قسمتهای فوقانی و تحتانی بیمار می گردد و یکی از پوزیشنهای اصلی و مورد نیاز تخت برقی بیمار در بیماران ضایعه نخاعی می باشد.

تغییر کلیه پوزیشنهای تخت تمام برقی پارامونت توسط ریموت کنترل 10 دگمه انجام می گیرد.

تخت برقی پارامونت 8 حالته با رویه فلزی ورق پانچ شده با رنگ الکترواستاتیک و پخت کوره ای و نیز قسمتهای زاویه ای از جنس ABS بهترین حالت را برای استحکام تخت بوجود آورده و تا 200 کیلو وزن بیمار را تحمل می نماید.

تخت پارامونت برقی 8 حالته دارای 4 عدد بدساید محافظ بیمار پیشرفته دارای ضامن و جک گازی می باشد.

تخت پارامونت برقی بیمار دارای کلگی های سر و پا از جنس ABS می باشد و دارای جدا کننده های CPR بوده و سیار مناسب جهت سهولت در امر احیا می باشد.

تخت پارامونت برقی بیمار 8 حالته دارای ترمزهای مرکزی و سنترال بوده و دارای یکعدد پدال پایی مرکزی 3 حالت شامل : آزاد – حرکت مستقیم و ترمز کامل می باشد.

تخت پارامونت برقی بیمار 8 حالته یکی از مناسبترین و کاملترین تختهای بیمار جهت استفاده در بخشهای بیمارستانی و نیز بخشهای مراقبت ویژه ICU و CCU می باشد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال رایگان در تهران برای خرید بالای یک میلیون تومان

تخت بیمار برقی پارامونت 8 حالته Paramont

  • مدل محصول: تخت
  • موجودی: در انبار
  • تماس بگیرید
شماره تماس
شماره تماس 2